Astroloji

 

 

 
Akrep (06.12.2020)
Kariyer hedeflerinize duygusal yaklaşımlar gösteriyor olabilirsiniz. İlk tercihiniz topluma yansıttığınız etkileşim olmamalıdır. Hedeflerinize emin adımlarla yürürken yolunuza taşları siz koymamalısınız. Yarışınız her zaman kendinizle olmalıdır. 
 
Aslan (06.12.2020)
Çevrenize yansıttığınız kimliğinizle iç dünyanız arasında çelişki olabilir. Duygularınızı saklayarak yaşamak isteği sizleri oldukça hırpalıyor. Duygu ve mantık ikisi bir bütün olduğunda kendinizi ifade ediş tarzınız birdenbire değişiyor. Kendinizi duygusal kayboluşlar içinde tüketmeyin. Her şeyin bir zamanı var.
 
Balık (06.12.2020)
Günlük işlerinizi bir kenara bırakarak kendinize zaman ayırmak isteyebileceğiniz bir gün olabilir. Ruhunuzu dinlendirerek enerjinizi yükseltmeniz mutluluk seviyenizi artıracaktır. Kendinizi unutmamalısınız. Bugün kendinize zaman ayırın.
 
Başak (06.12.2020)
Kendinizi gizlemeniz sakladığınız bir şeylerin olduğunun izlenimini verebilir. Duygularınızı herkese açamıyor olabilirsiniz. Sade kişiliğinizi yansıtan davranışlarda bulunursanız yanlış anlaşılmaların önüne geçebilirsiniz. 
 
Boğa (06.12.2020)
Aile yaşamınızda beklentinizin yüksek olabileceği bir gün içerisindesiniz. Onaylanmak ve takdir edilme ihtiyacınız motivasyonunuzu düşürüyor olabilir. Kimsenin onayına ihtiyacınızın olmadığını kabullenir ve benimserseniz sizleri kimse manipüle edemez. Bazı konularda değişmek zorunda olduğunuzu hatırlamak sizi bunaltmasın.
 
İkizler (06.12.2020)
Zamana bıraktığınız fikirlerinizi hayata geçirmek için harika bir gün olabilir. Kendinize zaman ayırarak planlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle bugün arkadaşlarınızla yapacağınız çalışmalarınızı online platformlarda bir grup kurarak ya da yeni bir online etkinlik oluşturarak yapabilirsiniz.
 
Koç (06.12.2020)
Aşka duyduğunuz özlem içinizde pekişebilir. Bugün özel ilişkilerde kendinizi hırpalamak yerine yaratıcılığınızı kendinize sunun. Kendinizi kötü hissetmemeniz için neşenizi korumalısınız. Her ne kadar evde zaman geçirmek zorunda kalsanız da bugün özenli bir görünüşle kişisel bakımlarınızı ihmal etmeyin.
 
Kova (06.12.2020)
Partnerinizle duygusal anlar geçirmek isteyebileceğiniz bir gün olabilir. Ruhunuzun beslenme ihtiyacı partnerinizin sevgisi ile tamamen karşılanacaktır. Sevgi akışının karşılıklı olduğunu unutmadan sizler de üzerinize düşen sorumluluğu almalısınız. 
 
Oğlak (06.12.2020)
Finansal harcamalarınızın artış gösterebileceği bir gün olabilir. Kendiniz için yaptığınız her davranışta pişman olmasanız da ilerde sıkıntılara yol açmaması için dengeli hareket etmelisiniz. Ev sahibiniz ya da yöneticiniz bugün size bir telefon ya da mail ile önemli bir soru sorabilir. Bu durumda gelişebilecek her türlü durumu sakin yönetin, kazanın.
 
Terazi (06.12.2020)
Kendinizi Sorgulamalarınız artarken nedenlerinizin eksikliklerini kendinizde aramamalısınız. Her olumsuz sonucun sebebi sizler değilsiniz. Yaşam enerjiniz düşünce mutlu olduğunuz eylemlerde bulunmalısınız. Hayata pozitif bakınca gülümsemeniz değişecektir. Bugün yapacak evde çok işiniz olduğunu unutmayın. Eskimiş ve yük olan her şeyi ayırın.
 
Yay (06.12.2020)
Hayatınızda ki eksik yönleri düşünmek isteyeceğiniz bir gün olabilir. Kendinizi geliştirmek için yeni bir eğitim veya yeni bir kurs araştırması yapıyor olabilirsiniz. Online eğitimler de aradığınızı bulduğunuz anda ruhunuzun mutluluğa kavuştuğunu hissedeceksiniz. 
 
Yengeç (06.12.2020)
Onaylanma ihtiyacınızın oldukça yüksek olduğu bir gün olabilir. Yaptığınız veya yapmak istediğiniz davranışlarda onay beklemeden harekete geçmelisiniz. Öncelikle ne istediğinize emin olun. Kendinize güvenmeli ve tek ihtiyacınızın yine kendiniz olduğunu kabullenmelisiniz. Kimsenin düşüncesi sizin gerçekliğiniz olamaz.

 

 

 

Haber Yazılımı